Taczanów

  

Taczanów - park krajobrazowy okalający pałac Taczanowskich (aleja grabowa)

Ocena:

Średnia ocena: 4.00 Ocen: 13 Odsłon: 2524
Twoja ocena: DobreBardzo dobre

Taczanów

miejscowość

Taczanów położony jest 5 km na południe od Pleszewa, przy linii kolejowej Poznań-Katowice. We wsi znajduje się park krajobrazowy z końca XIX wieku z alejami grabowymi i stawami. W parku pałac Taczanowskich z końca XVII wieku, gruntownie przebudowany i powiększony około roku 1860. W sąsiedztwie neogotyckie zabudowania gospodarcze oraz oficyny z wieżą bramną pośrodku.

Skomentuj

Świetny kadr! pochylenie fajnie tu dodaje dynamiki.
Autor: Agnieszka Wi
Dodano: 2011-01-20 22:51:59
Dobrze Halinko -:) Ostatnio mnie pogoda nie rozpieszczała w trakcie fotografowania, a wydawało się z rana, że będzie pięknie-:) Mówię tu przykładowo o zdjęciach w Grodźcu.
Autor: Krzysztof Wydra
Dodano: 2011-01-18 20:28:17
Zawsze warto ruszyć w plener z aparatem,takie jest moje zdanie:) Z reguły pogoda się wyklaruje,a my nie będziemy żałować straconego dnia:) I proszę do mnie po imieniu bez tej "pani",bo w necie wszyscy jesteśmy "na Ty":)
Autor: Halina
Dodano: 2011-01-18 20:24:10
Dziękuję Pani Halino -:) Pogoda mi dopisała, choć zastanawiałem się w tym dniu czy ruszać, bo niewyraźnie było z rana.
Autor: Krzysztof Wydra
Dodano: 2011-01-18 20:16:45
Świetna jesienna sesja z Taczanowa!:) Piękne ciepłe kolorowe i słoneczne kadry w sam raz na zimową niepogodę:( Przeglądam kolejny raz z wielką przyjemnoscią i już nie wiem,pod którym zdj.coś napisać.Piszę więc tutaj,bo kadr inny od wszystkich:) Pozdrawiam autora fotek!:)
Autor: Halina
Dodano: 2011-01-18 20:13:40